Categories
علم و فناوری

فروش بازی Mario Kart 8 Deluxe از ۲۶ میلیون نسخه گذشت

پس از شکست سنگین Wii U نینتندو در سال ۲۰۱۷ با معرفی و عرضه کنسول نینتندو سوییچ بار دیگر توانست در صدر اخبار قرار گیرد. کنسولی که به‌لطف قابلیت‌‌های خلاقانه و بازی‌های انحصاری موفق و بزرگ خود توانست نه‌تنها به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌های نینتندو تبدیل شود، بلکه آمار و ارقام فوق‌العاده‌ای را در صنعت بازی‌های ویدیویی از خود به‌جا بگذارد.

حال اما در جدیدترین اخبار بازی، نینتندو ساعاتی پیش گزارش مالی بخش سخت‌افزار و نرم‌افزار خود را منتشر کرد. براساس اطلاعات منتشر شده، کنسول نینتندو سوییچ با فروشی معادل ۶۱.۴۴ میلیون واحد همچنان به موفقیت خود ادامه می‌دهد. از فروش بخش کنسولی نینتندو که بگذریم، بازی‌های انحصاری سوییچ نیز رویه مشابه بخش سخت‌افزار را سپری می‌کنند.

مقاله‌های مرتبط:

یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های اخیر نینتندو سوییچ، Animal Crossing: New Horizons است که پس از انتشار در زمستان گذشته حال با فروش معادل ۲۲.۴۰ میلیون نسخه توانست خود را به یکی از پرفروش‌ترین آثار انحصاری نینتندو معرفی کند. یکی از بازی‌هایی که همواره در این فهرست جایگاه خوب خود را حفظ کرده، Mario Kart 8 Deluxe است که تنها با فروش دو میلیون نسخه در سه‌ماهه اخیر، فروش کلی خود را به ۲۶.۷۴ رساند.

Super Smash Bros. Ultimate با ۱۹.۹۹ میلیون نسخه در جایگاه سوم فهرست پرفروش‌ترین آثار سوییچ جاخوش کرده است. اگر یکی از دارندگان کنسول هیبریدی سوییچ باشید، به احتمال خیلی زیاد بازی تحسین شده The Legend of Zelda: Breath of the Wild را تجربه کرده‌اید؛ اثری که همزمان با عرضه نینتندو سوییچ روانه بازار شد و توانست به یکی از موفق‌ترین بازی‌های تاریخ نیز تبدیل شود. باتوجه به آمار منتشر شده این بازی نیز با فروش یک میلیون نسخه در سه‌‌ماهه اخیر رقم کلی خود را به ۱۸.۶۰ میلیون رسانده است. در ادامه می‌توانید فهرست پرفروش‌ترین بازی‌های نینتندو سوییچ تا تاریخ ۱۰ تیر (سی ژوئن) را مطالعه کنید.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع مطلب

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.